Witajcie w życiu AMWAY [czesc 1]

Cytat z Wikipedii: «Witajcie w życiu — polski film dokumentalny z 1997 w reżyserii Henryka Dederki przedstawiający kulisy działalności koncernu Amway zajmującego się sprzedażą bezpośrednią. Miano filmu dokumentalnego nie odzwierciedla w pełni jego formy ani przekazywanych w treści – sceny dobierane były i montowane celem uzyskania zamierzonego kształtu artystycznego o silnym ładunku emocjonalnym. Część scen odgrywana jest przez aktora inscenizującego domniemany przebieg życia przedsiębiorcy Amway. Pojawiają się też sceny z udziałem zwierząt laboratoryjnych i postaci nie związanych z fabułą filmu (ludzie leżący na podłodze, stojący na wysokich budynkach, wykrzykujący entuzjastyczne hasła). Od pierwszej publicznej projekcji filmu jego rozpowszechnianie jest niemożliwe z powodu wyroków sądów, dlatego film zdobył miano pierwszego «półkownika» III RP, aczkolwiek można go bez trudu znaleźć w sieciach p2p.»
Video Rating: 4 / 5

Amway – Amway Review – www.deancrippenmanrketing.com Welcome to the Amway Review by DeanCrippenMarketing. Amway is an excellent network marketing company with more than 40 years of solidity behind it. It has excellent products and is reliable. IF you are currently in Amway or any other networking business you are going to need a lot of real leads in order to be successful. Having a lot of leads for Amway or any other network marketing company comes down to one thing, Marketing! Now very the best place to learn marketing for network marketing programs is through My Lead System Pro or MLSP. Since joining MLSP I have learned how to generate literally hundreds of lead per month and that number is growing each month. I honestly do not have time to call them all. Imagine having so many leads for your Awmay business and you need to hire people just to get back with them. This can be the reality for Amway or any other business. Simply goto my site below and get your self started today! Thanks Sincerely Dean http Goto this link Review youtu.be
Video Rating: 5 / 5

26 Comments

 • Татьяна Платонова

  7 diciembre, 2012

  ИЩИТЕ НАДЕЖНЫЙ И ПРИБЫЛЬНЫЙ БИЗНЕС? ПОЗДРАВЛЯЮ!
  ВЫ В НУЖНОЕ ВРЕМЯ И В НУЖНОМ МЕСТЕ!
  Ничего Общего с Этим Видео!!!
  Приглашаю, в Команду Тех Кто Действительно Желает Разбогатеть!!!
  Меня часто спрашивают:…Какие гарантии???…
  Я Ваша Гарантия!
  При Форс-мажоре Гарантирую Возврат Ваших Денежных Средств!
  Все Детали в skype: yadrin3
  С уважением, Татьяна

 • SpartakusMatrixa

  7 diciembre, 2012

  Dziecko idź do szkoły i nie krzycz.

 • PRIVATEMYTV

  7 diciembre, 2012

  Fucking the «system» MLM!

 • Global4Unet

  7 diciembre, 2012

  Masz racje w 100% ten film JEST TENDENCYJNY W 1000% komuna w polsce byla mniej tendencyjna niz ten film. Moje gratulacje tak rzymaj.

 • Global4Unet

  7 diciembre, 2012

  Masz racje w 100% ten film JEST TENDENCYJNY W 1000% komuna w polsce byla mniej tendencyjna niz ten film.

 • Anna Nowak-Ek

  7 diciembre, 2012

  I OTO CALA PRAWDA MOZNA OGLUPIC NAROD W KILKA MINUT I TAK SIE DALO WIELU GLUPICH MIEDZY INNYMI W PEWNYM MOMECIE BYLAM TEZ POTEM ZROZUMIALAM ZE ROBI SIE NA TAKICH WIELKI BIZNES I WYCOFALAM SIE , CHYBA WIELE TEZ ZROZUMIALO , ALE PO LATACH KIEDY JUZ BYLO MASA LUDZI OGLUPIALYCH I CO SIE DZIWIC . CO MEDIA POTRAFIA TO SAMO JEST TERAZ W KRAJU Z WYBORAMI OGLUPIC RESZTE SAMI DOKONCZYMY , BY NABRAC NA CHWYTY ZAROBISZ BEDZIESZ BOGATY BEDZIE ZIELONA WYSPA . A ONI SPRTZEDAJA ROBIA BIZNES PRZEZ OGLUPIALYCH

 • Mateusz Szmid

  7 diciembre, 2012

  Wy jesteście po******bani. Amwey to nie sekta tylko firma ,która ma najlepsze produkty a nie kuna jakieś visir albo coś. To jest normalnuy biznes ludzie ogarnijcie sie. Jestem w tym 2 lata i zarabiam 2000zł miesięcznie. Jestem po imieniu z ludżmi ,którzy zarabiają po milony. Powiem tak każdy ma wybór. Albo będzie coś robił i pracował solidnie albo będzie stał pod sklepem i żebrał na alkochol!!!!!!!!!!!

 • artisan3D4

  7 diciembre, 2012

  Właściciele Amber Gold kilkakrotnie obejrzeli instrukcje amwejowskie. Obejrzeli i zastosowali. Są wyniki…

 • ImperiumGrigorium

  7 diciembre, 2012

  byłem dziś na rozmowie w sprawie pracy w Amway wszystkie systemy zarabiania oparte na MLM są dla mnie wątpliwe, mi obiecali że za 2 do 5 lat pracy w firmie będę zarabiał aż 50 000 zł miesięcznie,

 • pasiak55

  7 diciembre, 2012

  kiedyś nawet tylu nie było..

 • ShadowriverUB

  7 diciembre, 2012

  Witamy w latach 90tych :p

 • krucafuks123

  7 diciembre, 2012

  kurde 240p

 • oyaboun

  7 diciembre, 2012

  Aż mi się przypomniało: «Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television. Choose a washing machines, cars, chompact-disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fix-interest mortgage repayments. Choose leisure wear and matching luggage (…) CHOOSE YOUR FUTURE! CHOOSE LIFE!» … Cóż, gdybym miał do wyboru tylko albo Amway albo melinę ćpunów to pierdolę to- idę w tango z Markiem Rentonem! 😀

 • kinio7802

  7 diciembre, 2012

  i CO ZOSTALI MILIONERAMI ?W KTÓREJ GRUPIE WYLĄDOWALI

 • robokopo

  7 diciembre, 2012

  Jezu, oni brzmią jak sekciarze. Od razu widać, że to coś nienormalnego.

 • zombiezombie1977

  7 diciembre, 2012

  u mnie w domu sąsiad urządził prezentacje stara kupiła taki srodek do czyszczenia armatury łazienkowej za cos w okolicach półtora miliona kurwa działał zajebiście:) sąsiad jednak nie zrobił kariery zmarł bez obiecanej kasy na marskość wątroby dwa lata temu:)))

 • BP040822

  7 diciembre, 2012

  Te firmy na kim się wzorują co Wam to przypomina podpowiedz przed każdymi wyborami.. kto chciał dać a nie mógł 100mln kto tańcował discopolo lub teraz jakie szopki są i skleroza po wybraniu ?A schemat piszą Ci sami ludzie metoda kija i marchewki .A potencjalna wiara w sukces szybki bez ryzyka jest wasza natychmiastową klęska . Bo oni wzorują się na pająkach tworzą pajęczyny jak większość «ekonomistów» im więcej regulaminów schematów wyliczeń i opcji z * tym lepiej dla nich nie dla Was.

 • kaapsel72

  7 diciembre, 2012

  typowa filozofia Kalego, zdrowia życze!

 • murphy2302

  7 diciembre, 2012

  Jest dużo więcej tego typu «firm» i one b często rozprowadzają pseudoprodukty z kategorii tzw medycyny alternatywnej, które są oparte na pseudonaukowych przesłankach i wykorzystują efekt placebo podobnie jest z tzw pozytywnym myśleniem. Firmy tego typu cechują elementy iluzji New Age. Znam kogoś takiego i on rzeczywiście jest śmieszny jak zostało powiedziane we fragmencie tego filmu. To po prostu przebierańcy i pajace w garniturkach i te ich pseudo wykłady i klakierzy+oklaski.

 • oozzoo67

  7 diciembre, 2012

  a co na to kx natanek ????

  //

 • MrKemfire

  7 diciembre, 2012

  Drugą dziwną sprawą co piszesz to to, że produkty Amweya są zerowej jakości 🙂 Wybacz, ale jeśli dla Ciebie firmy typu Adidas, Nike, Gillette, Pierre Cardin, Microsoft… to zerowa jakośc to NO COMMENT! Ten film jest manipulacją – socjotechniczną sztuczką. A tak naprawdę marketting wielopoziomowy jest dziś powszechnie stosowany (Oriflame, Avon…) i jakoś nikt normalny nie powie, że to sekta.

 • MrKemfire

  7 diciembre, 2012

  do kkkkrackersa: Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek jakobym był (ewidentnie:)) przedstawicielem Amłeja : ??? Na tej, że mam swoje własne zdanie, a nie posługuje się tak jak ty cudzymi netowymi wpisami? Otóż zrozum, że nie jestem, nie byłem i raczej nie bedę nigdy robił w Amweyu, ani innej firmie tego typu. A jest ich setki. Otóż z handlem mam tylko tyle wspólnego, że czasem kupuję chleb w piekarni i kawę.

 • kkkkrackers

  7 diciembre, 2012

  Ewidentnie jesteś przedstawicielem Amway, chyba nikt normalny nie ma co do tego wątpliwości. Amway jest powszechnie na świecie znany jako oszustwo, piramida finansowa, która polega na sprzedaży produktów o zerowej, lub znikomej wartości, JEDYNY zysk pochodzi od wciągania w ten «biznes» coraz to nowych i nowych naiwniaków, którzy wciągają kolejnych i kolejnych, tylko to generuje zysk dla niewielkiej grupki ludzi. W USA Amway jest synonimem przekrętu.

 • lucidcrew

  7 diciembre, 2012

  Jedyny film zakazany w polskiej telewizji-dlaczego?

 • peter drucker

  7 diciembre, 2012

  A guy came through my line and pitched me when I working as a cashier at Wal-Mart.

  I pulled out my credit card and signed up the next day.

  I actually pitched 200 random customers a day while I was working at Wal-Mart

  After hours of grinding I built a team BUT NEVER got a check for over $1,000

  I learned that everything is online…

  Leads, 100% commissions… EVERYTHING

  Learn how I broke through the pain and had my first $10,000 month just 60 days
  later…
  Visit:

  WorldWideSponsoring(dot)com

 • Steven D. Earhart

  7 diciembre, 2012

  Amway Review is great, but most people don’t know how to market, so they

  hit up their friends and family. Some people manage to sponsor some but then

  end up going around Wal-Mart, the mall, Starbucks talking to random strangers trying

  to build a business…

  But all that is out dated it’s like using a VHS Player instead of a Blue Ray Player…

  Everything is online folks. Learn the «Secret» to sponsoring
  like crazy and earning 100% commissions by visiting:

  WorldWideSponosoring(dot)com